Byznys v dluhové pasti

Advokáti Alice Kubíčková a David Vavřínka v novém čísle časopisu Ekonom.cz poradí, nač si dát pozor, pokud podnikáte s dluhy na krku a jak si s nimi poradit.

Ekonom_1 Ekonom_2

 

Staňte se členem našeho týmu !

Advokátní kancelář LP Legal, s.r.o. v Praze hledá do svého mladého a rychle se rozrůstajícího se týmu posilu na pozici Advokátní koncipient/ka.

Chcete působit v prostředí stabilní a renomované advokátní kanceláře? Chcete pracovat s českou i mezinárodní klientelou? Chcete být díky pestré praxi dobře připraveni na advokátní zkoušky? Pokud ano, práce v advokátní kanceláři LP Legal by mohla být tou správnou volbou.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí v centru Prahy, různorodou a podnětnou práci pro českou i mezinárodní klientelu, spolupráce na zajímavých projektech, možnost získání zkušeností z různých oborů práva a tudíž i kvalitní přípravy pro budoucí výkon advokacie, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního i kariérního růstu, prostor pro seberealizaci a vlastní nápady. Firemní setkávání a další benefity z toho vyplývající jsou samozřejmostí.

Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě, zájem o profesní růst, velmi dobré organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, chuť se vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, reprezentativní vystupování, výborné komunikační schopnosti, velmi dobrou znalost práce na PC s MS Office, znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem, další jazyk je výhodou.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v českém jazyce na office@lplegal.cz

DSC03130

Staňte se členem našeho týmu !

Advokátní kancelář LP Legal, s.r.o. v Praze hledá do svého mladého a rychle se rozrůstajícího se týmu posilu na pozici Paralegal.

Chcete působit v prostředí stabilní a renomované advokátní kanceláře? Chcete pracovat s českou i mezinárodní klientelou? Chcete kromě teoretických znalostí získat i zkušenosti z praxe? Pokud ano, práce v advokátní kanceláři LP Legal by mohla být tou správnou volbou.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí v centru Prahy, získání kvalitní průpravy pro budoucí povolání, možnost získání praktických zkušeností z různých oborů práva, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního i kariérního růstu, prostor pro seberealizaci a vlastní nápady. Firemní setkávání a další benefity z toho vyplývající jsou samozřejmostí.

Požadujeme aktivní studium na právnické fakultě (3. až 5. ročník), zájem o profesní růst, velmi dobré organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, chuť se vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, reprezentativní vystupování, výborné komunikační schopnosti, velmi dobrou znalost práce na PC s MS Office, znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem, další jazyk je výhodou.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v českém jazyce na office@lplegal.cz

Video z oficiálního zahájení působení Komory právní odpovědnosti, z.ú.

Podívejte se na video z oficiálního zahájení působení Komory právní odpovědnosti, z.ú., které proběhlo 28. února 2016 v prostorách hotelu Hoffmeister.

Mezi zúčastněnými můžete vidět ředitelku Komory a zakladatelku LP Legal, Alici Kubíčkovou, ředitelku pojišťovny právní odpovědnosti D.A.S. Jitku Chizzolu, ředitele vydaavtelství Wolters Kluwer Petra Krále nebo také popularizátory společenské etikety Ladislava Špačka a Naďu Labanovou.

Na video se můžete podívat zde

_D8F9790

Mgr. Alice Kubíčková, LL.M., ředitelka Komory právní odpovědnosti, z.ú.

.

Komora právní odpovědnosti se představila veřejnosti

Je nám ctí Vás informovat o tom, že zakladatelka LP Legal, Alice Kubíčková se stala ředitelkou Komory právní odpovědnosti, z.ú., která podporuje rozvoj právního povědomí a realizuje osvětovou činnost v nejrůznějších právních oblastech.

Tiskovou zprávu z oficiálního představení Komory veřejnosti, které proběhlo 28. února 2016 v překrásných prostorách hotelu Hoffmeister, si můžete přečíst zde.

větší logo_KPO

Komora právní odpovědnosti z.ú.

Případů šikany na pracovišti přibívá

Poslechněte si rozhovor s Mgr. Veronikou Patákovou, která jakožto jedna z odbornic LP Legal v oblasti pracovního práva, promluvila v Českém rozhlase k tématu šikany na pracovišti. Pokud Vás toto téma zaujalo a chcete se dozvědět více, přečtěte si také článek „Případů šikany na pracovišti přibývá“ věnovaný této problematice.

ABA_7182

Mgr. Veronika Patáková