Novela občanského zákoníku

Co dělat s problémovým sousedem? Připravovaná novela občanského zákoníku slibuje jednodušší řešení! Jaké novinky přináší si můžete přečíst zde.

ekonom-2018-06-28-001 ekonom-2018-06-28-002 ekonom-2018-06-28-003

 

Nařízení GDPR

Nařízení GDPR s účinností od 25. května 2018 zpřísňuje pravidla pro nakládání s osobními údaji nejen v ČR, nýbrž celé EU. K dané problematice se pro Českou televizi vyjadřuje partner advokátní kanceláře LP Legal, JUDr. Jan Bureš, Ph.D.

Podívejte se na reportáž zde (33:10)

ABA_6789

Snídaně s pracovněprávními novinkami

Rok 2018 přináší řadu novinek v oblasti pracovního práva a zaměstnávání. Víte o všech? Přijďte s námi posnídat a dozvědět se o uvedených změnách více na Snídani s pracovněprávními novinkami, kterou pořádáme ve spolupráci s Komorou právní odpovědnosti a nakladatelstvím Wolters Kluwer

Pro více informací můžete kontaktovat kancelář Komory právní odpovědnosti na emailové adrese kancelar@komorapravniodpovednosti.cz

0001

LP Legal Vám do nového roku přeje hodně štěstí, zdraví, pracovních i osobních úspěchů. Dáváte novoroční předsevzetí? Inspirujte se našimi 10 tipy, které pomohou Vám i Vaší firmě k úspěšnému startu!

LP Legal

Winner’s Night – událost

Zajímáte se o startupy či inteligentní infrastrukturu? Pak se s námi tento čtvrtek 23. listopadu 2017 zajděte podívat a zanetworkovat na Winners‘ Night, kterou pořádá Česko-německá obchodní a průmyslová komora.

WN

Byznys v dluhové pasti

Advokáti Alice Kubíčková a David Vavřínka v novém čísle časopisu Ekonom.cz poradí, nač si dát pozor, pokud podnikáte s dluhy na krku a jak si s nimi poradit.

Ekonom_1 Ekonom_2