LP Legal slaví další úspěch

Úspěch týmu LP Legal se více než po dvou letech práce dostavil. Díky práci Alice Kubíčkové dosáhl klient spravedlivého posouzení, gratulujeme! Přečtěte si článek zde.

logo web orezane

Novela občanského zákoníku

Co dělat s problémovým sousedem? Připravovaná novela občanského zákoníku slibuje jednodušší řešení! Jaké novinky přináší si můžete přečíst zde.

ekonom-2018-06-28-001 ekonom-2018-06-28-002 ekonom-2018-06-28-003

 

Nařízení GDPR

Nařízení GDPR s účinností od 25. května 2018 zpřísňuje pravidla pro nakládání s osobními údaji nejen v ČR, nýbrž celé EU. K dané problematice se pro Českou televizi vyjadřuje partner advokátní kanceláře LP Legal, JUDr. Jan Bureš, Ph.D.

Podívejte se na reportáž zde (33:10)

ABA_6789

Snídaně s pracovněprávními novinkami

Rok 2018 přináší řadu novinek v oblasti pracovního práva a zaměstnávání. Víte o všech? Přijďte s námi posnídat a dozvědět se o uvedených změnách více na Snídani s pracovněprávními novinkami, kterou pořádáme ve spolupráci s Komorou právní odpovědnosti a nakladatelstvím Wolters Kluwer

Pro více informací můžete kontaktovat kancelář Komory právní odpovědnosti na emailové adrese kancelar@komorapravniodpovednosti.cz

0001

LP Legal Vám do nového roku přeje hodně štěstí, zdraví, pracovních i osobních úspěchů. Dáváte novoroční předsevzetí? Inspirujte se našimi 10 tipy, které pomohou Vám i Vaší firmě k úspěšnému startu!

LP Legal

Winner’s Night – událost

Zajímáte se o startupy či inteligentní infrastrukturu? Pak se s námi tento čtvrtek 23. listopadu 2017 zajděte podívat a zanetworkovat na Winners‘ Night, kterou pořádá Česko-německá obchodní a průmyslová komora.

WN