Vítejte na stránkách advokátní kanceláře PL Legal

Advokátní kancelář LP Legal je dynamická a moderní advokátní kancelář poskytující klientům služby dle jejich specifických potřeb
a požadavků. Proklientský přístup, vysoká profesionalita a efektivita jsou pro nás prioritou. LP Legal poskytuje komplexní servis v oblasti práva občanského, obchodního, pracovního, práva nemovitostí, duševního vlastnictví a v jiných souvisejících právních oblastech.

Zajišťujeme právní podporu a poradenství v oblasti smluvní agendy – příprava smluv, jejich právní rozbory a posuzování, korporátní agendy včetně pracovněprávního poradenství, vymáhání pohledávek a řešení sporů. Pro řadu klientů jsme již úspěšně realizovali právní poradenství
v širokém spektru oborů. Současní i potenciální obchodní partneři se tak mohou opřít o dlouholeté znalosti zkušených právníků.

Naše advokátní kancelář poskytuje klientům možnost řešit spory také formou mediace, a to buď prostřednictvím právníků kanceláře nebo prostřednictvím partnerské společnosti zabývající se mediací, facilitací a podporou při vyjednávání. Reagujeme tak na požadavky na efektivní a rychlé řešení sporů a dotazy zahraničních klientů, kteří znají mediaci ze svých domovských zemí.